Na co zwrócić uwagę wybierając suszarkę do włosów

Dobra suszarka do włosów zapewni Ci wiele opcji dla Twoich potrzeb stylizacyjnych w domu. Należy szukać suszarki o mocy od 2000 do 2400 watów. Element grzewczy dobrej suszarki do włosów powinien być ceramiczny. Jeśli nie ma ceramicznego elementu grzewczego, poszukaj modelu wykonanego z metalu. Będzie trwać dłużej i dać swoje zamki więcej połysku niż standardowy elektryczny dryer.

Suszarka do włosów powinna mieć wiele ustawień ciepła, takich jak trzy lub dwie prędkości. Dobra suszarka powinna mieć również chłodne ustawienie strzału, które pomaga ustawić styl i suszy sprayów wykończeniowych. Im więcej dostępnych ustawień ciepła, tym lepiej, ale ważne jest, aby szukać modeli z niższymi ustawieniami ciepła. Niskie ustawienia ciepła pozostawią Twoje włosy zdrowsze i zminimalizują uszkodzenia Twoich włosów.

Ceramiczne części są ważne. Zapewnią one równomierne nagrzewanie i przyspieszą proces suszenia. Suszarka do włosów z tytanowymi częściami to dobry wybór dla grubych, grubych włosów, ale nie należy jej używać do włosów cienkich i zniszczonych. Tytan będzie służył przez wiele lat, a jest lżejszy od ceramiki. Dobra suszarka do włosów z podgrzewaniem tytanowym da Ci więcej niż jedno użycie. Istnieją również suszarki jonowe, które wykorzystują jony ujemne do duszenia bakterii i nagromadzenia produktów we włosach.

Główne cechy, których należy szukać w suszarce do włosów, obejmują jej moc, technologię, przystawki i elementy grzewcze. Niektóre suszarki są wykonane w technologii ceramicznej i turmalinowej. Inne są specjalnie wykonane do suszenia grubych, kręconych lub falowanych włosów. Wybór najlepszej suszarki dla Ciebie będzie zależał od rodzaju włosów, budżetu i stylu. Suszarka do włosów powinna być również wyposażona w wiele ustawień dla najbardziej efektywnego suszenia i stylizacji potrzeb.

Watowość jest kolejnym ważnym czynnikiem. Im wyższa moc, tym gorętsza suszarka. 1500 watowa suszarka do włosów jest dobra do użytku osobistego, ale jeśli masz grube, grube włosy, należy rozważyć model z co najmniej 1800 watami. Suszarka o mocy 1800 do 2000 watów powinna szybko wysuszyć włosy, ale nie powinna być zbyt gorąca i nie powinna ich uszkodzić.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane