Jaka jest najlepsza płyta elektryczna w 2022 roku – nasze opinie

Jeśli myślisz o modernizacji swojej obecnej płyty elektrycznej do nowego w nadchodzących latach, oto nasze opinie na temat tego, co jest najlepszą opcją. Te nowe modele są bardziej wyrafinowane i posiadają więcej funkcji. Do najlepszych należy Beko T16FD56X0 z czterema strefami gotowania i sześcioma poziomami mocy. Płyta ceramiczna Beko to świetny stosunek jakości do ceny, oferuje łatwe w użyciu elementy sterujące i szklaną powierzchnię bez smug.

Płyta gazowa Siemens posiada innowacyjną funkcję FlameSelect, która umożliwia precyzyjną kontrolę płomienia w dziewięciu krokach. Posiada podwójny palnik wok i ciągłe żeliwne podpórki pod patelnie. Posiada również zewnętrzną powłokę ze stali nierdzewnej i nadaje się do mycia w zmywarce, co czyni ją idealnym dodatkiem do każdej kuchni. Dla tych, którzy troszczą się o bezpieczeństwo, Hob jest zbudowany z zabezpieczeniem przed oparzeniem.

Hobd4 posiada przycisk zwiększania mocy, który pozwala użytkownikowi na szybsze gotowanie potraw. Przycisk PowerBoost może zagotować wodę w 90 sekund. Funkcja ta jest świetna do gotowania na parze warzyw, przyrządzania ziemniaków oraz uszczelniania mięsa. Model ten może się również pochwalić dotykowym panelem sterowania i intuicyjną obsługą. Jego przycisk zwiększania mocy może być użyty do zwiększenia lub zmniejszenia poziomu mocy. Jest to najmniej kosztowna płyta elektryczna w tym przewodniku.

Płyty ceramiczne są dobrą opcją dla osób o ograniczonym budżecie. W porównaniu z płytami gazowymi, ceramiczne oferują świetny stosunek jakości do ceny. Płyty ceramiczne zapewniają również wskaźniki światła resztkowego. Można je łatwo wyczyścić i są łatwiejsze w użyciu niż płyty gazowe i ceramiczne. Większość płyt ceramicznych jest łatwa w obsłudze i posiada przyciski dotykowe. W porównaniu do płyt gazowych i elektrycznych, modele ceramiczne są bardziej przystępne cenowo.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane