Jaki jest najlepszy odkurzacz w 2022 roku – nasze opinie

Z dobrego odkurzacza płynie wiele korzyści. Naszym zdaniem jest kilka modeli, które warto rozważyć, od najmniejszych ręcznych po najpotężniejsze odkurzacze kanister. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tych nowych produktach i co mogą dla Ciebie zrobić. Najlepszy odkurzacz to taki, który poradzi sobie z bałaganem Twojego pupila. Poniżej wymieniliśmy nasze top picks dla najlepszego odkurzacza.

Tani odkurzacz to Eureka Mighty Mite. Ten odkurzacz oferuje solidne czyszczenie zarówno gołych podłóg, jak i dywanów. Ten model ma ocenę 4,3 gwiazdki i jest wyposażony w trzy specjalistyczne przystawki do czyszczenia różnych powierzchni. Odkurzacz ręczny to idealne rozwiązanie dla trudno dostępnych miejsc. Ręczny odkurzacz Shark waży 1,4 funta i zawiera narzędzia do czyszczenia ciasnych przestrzeni i sierści zwierząt domowych.

Wiele odkurzaczy jest wyposażonych w dodatkowe funkcje lub przystawki. Na przykład, jeśli jesteś właścicielem zwierzęcia, szukaj próżni z przystawką przyjazną dla zwierząt, która może pozbyć się futra z kanapy lub łóżka. Inne funkcje są oparte na technologii, skupiają się na jakości lub są to narzędzia fizyczne. Niezależnie od tego, jakie funkcje oferuje odkurzacz, ważne jest, aby rozważyć, jak będą one korzystne dla użytkownika.

Bezprzewodowe urządzenia czyszczące są najbardziej wszechstronne i potężne. W przeciwieństwie do tradycyjnego odkurzacza przewodowego, odkurzacz bezprzewodowy może być używany w dowolnym miejscu, a wersja bezprzewodowa jest łatwa do przenoszenia. Niektóre modele bezprzewodowe mają nawet wymienną baterię litowo-jonową, która pozwala na dłuższe sprzątanie. Ponadto można je ładować osobno przez dwa razy dłuższy czas. Jaki jest więc najlepszy odkurzacz w 2022 roku?

Modele bezprzewodowe są lżejsze i łatwiejsze do przechowywania niż bezprzewodowe. Co więcej, działają dłużej w porównaniu do tych sprzed 10 lat. Modele przewodowe są idealne do większych domów ze zwierzętami domowymi. Nie są one jednak tak skuteczne jak modele bezprzewodowe. W takich przypadkach nadal możesz potrzebować wersji przewodowej. Jeśli potrzebujesz odkurzacza do regularnego sprzątania, dobrym wyborem jest robot. Jednak ich siła ssania nie dorównuje modelom bezprzewodowym. Z trudem pozbywają się kurzu, który osadził się w dywanach.

Modele średniej klasy są dostępne w różnych przedziałach cenowych. Odkurzacz Shark Rotator Lift-Away ADV to świetny przykład odkurzacza, który jest wart swojej ceny. Funkcja Lift-Away pozwala na transportowanie pojemnika oddzielnie od części pionowej, co ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc. Shark Rotator Lift-Away ADV posiada dedykowane ustawienia powierzchni i dwa poziomy mocy ssania. Zapewnia doskonałą wydajność na gołych podłogach i dywanach o niskim runie.

Istnieje wiele opcji dla odkurzaczy, a Najlepszy Odkurzacz 2022 roku zostanie określony przez twoje potrzeby i budżet. Możesz kupić bezprzewodowy odkurzacz lub zainwestować w drogi. Jednak żywotność baterii jest niższa niż w przypadku Dysona, a także brakuje mu wbudowanych czujników brudu i funkcji automatycznej regulacji mocy. Te cechy na bok, ten odkurzacz jest świetny do codziennego użytku i jest jednym z najdroższych na rynku.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane