Gazowa płyta grzewcza bez płomieni

Płyta gazowa bez płomieni będzie tańsza w zakupie i eksploatacji niż model indukcyjny, więc może być właściwym wyborem dla Ciebie, jeśli nie chcesz wydać dużo pieniędzy. Płyty gazowe współpracują również z istniejącymi garnkami i patelniami, więc nie będziesz musiał inwestować w osobne naczynia. I są dobrym wyborem dla gospodarstw domowych, które chcą gotować różne potrawy, od prostych omletów po wyszukane dania.

Płyta gazowa Miele KM2010 jest wyposażona w podstawki pod garnki ze stali nierdzewnej i wykończenie Stainless Steel. Posiada powłokę PerfectClean, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać jej oryginalny wygląd. Jednak stal nierdzewna może być trudna do utrzymania w czystości i prawdopodobnie będzie wymagać dużo smaru na łokciach. Jeśli jednak możesz pozwolić sobie na dodatkowy wydatek, Miele KM2010 może być dla Ciebie idealną opcją.

Chociaż Neff TD27DS59N0 posiada wsporniki patelni ze stali nierdzewnej, są one podatne na rozlane płyny. Chociaż Neff TD27DS59N0 nie ma płomieni, nadal jest dobrym wyborem i może pochwalić się imponującymi elementami sterującymi, w tym FlameSelect i automatycznym zapłonem. Posiada również wsporniki patelni ze stali nierdzewnej i duży obszar roboczy nad palnikami.

Płyta kuchenna ze stali nierdzewnej zwykle kosztuje około 600 dolarów. Płyta kuchenna ze stali nierdzewnej zwykle ma lepsze specyfikacje i oceny użytkowników niż konkurencyjne modele i kosztuje około 600 dolarów. W porównaniu z innymi dwoma materiałami, stal nierdzewna kosztuje mniej i jest łatwiejsza do czyszczenia, ale musisz być przygotowany do czynienia z odciskami palców i smugami. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę koszt płyt gazowych przy wyborze jednego dla swojej kuchni.

Bosch oferuje ogromny zakres płyt gazowych. Seria 800 jest dobrym przykładem pięciopalnikowej płyty gazowej, która równoważy cenę, funkcje i łatwość użytkowania. Model ten posiada cztery szczelne palniki, które zapewniają do 19 000 BTU ciepła. Posiada również dwa mniejsze do gotowania na wolnym ogniu. Niektórzy recenzenci narzekają na trwałość pokręteł i trudności z ułożeniem garnków na płycie gazowej bez płomieni.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane