Jak działają wkłady do przenośnych lodówek

Jak przenośne lodówki wykorzystują wkłady? Ten artykuł wyjaśni, jak działają wkłady do przenośnych lodówek. Przenośne lodówki świetnie sprawdzają się na kempingach i w czasie wędrówek, a także pomagają utrzymać żywność w określonej temperaturze. Ogólnie rzecz biorąc, przenośna lodówka może utrzymać świeżość mięsa, zamrożone lody i schłodzone piwo, i jest znacznie wygodniejsza niż lodówka. Jeśli chcesz przynieść chłodnicę do przechowywania suchej, psującej się żywności, takiej jak warzywa, nie jest to dobry pomysł, aby zabrać przenośną lodówkę wzdłuż.

Jest wiele czynników do rozważenia przed zakupem lodówki z akumulatorem. Na przykład, jeśli kupisz tanią lodówkę z baterią o niskiej pojemności, może ona nie być w stanie utrzymać chłodu. Będzie również wyłączać się, gdy napięcie baterii spadnie poniżej pewnego punktu, więc musisz szukać modelu z co najmniej 40AH. I upewnij się, że utrzymujesz lodówkę w pełni naładowaną, jak również.

Przenośna lodówka wykorzystuje system chłodzenia, aby utrzymać jedzenie w chłodzie. Ponieważ urządzenie jest małe, nie może zmieścić większych przedmiotów. Ponadto chłodzenie zależy od źródła zasilania, więc być może będziesz musiał pozostać w środku, aby dostać napój lub przekąskę. Może to również spowodować rozładowanie akumulatora samochodowego, dlatego najlepiej wybrać urządzenie z przenośnym akumulatorem zapasowym. Przenośna lodówka to świetna opcja dla kempingu, turystyki pieszej i podróży.

Przenośne lodówki są dostępne w dwóch różnych typach. Modele termoelektryczne wykorzystują efekt Peltiera. Prąd elektryczny podróżuje między dwoma rodzajami przewodników, z jednym końcem gorącym i drugim zimnym. Zimny koniec znajduje się w lodówce, a gorący poza nią. Lodówki termoelektryczne są bardziej kompaktowe i lżejsze, ale wymagają źródła zasilania. Można też kupić przenośne lodówki z bateriami.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane