Jakie jest najlepsze żelazko domowe w 2022 roku – nasze opinie

Jeśli szukasz żelaza, które będzie trwać przez długi czas, ważne jest, aby spojrzeć na stopę i ustawienia temperatury. W przypadku tkanin, które wymagają dużego nacisku, będziesz chciał mieć stopę ceramiczną. Jeśli masz małe żelazko, nieprzywierająca stopa może się odkleić po krótkim czasie, wymagając zakupu nowej. Jeśli lubisz przenośność, możesz chcieć bezprzewodowego żelaza.

Dla tych, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy, żelazko parowe Sunbeam Steammaster może być drogą do zrobienia. Dzięki 1400 watom mocy prasowania i zmiennym ustawieniom pary, Sunbeam Steammaster może pozbyć się zmarszczek ze wszystkich rodzajów tkanin. Szybko się nagrzewa i jest tak samo ciężkie jak droższe opcje. Sznur łatwo się zwija, więc można go przechowywać w szafce lub szufladzie.

Żelazko parowe Braun jest bardziej masywne niż przeciętne żelazko, ale może pochwalić się cyfrowym panelem sterowania i opcjonalną lampką przednią. Szybko się nagrzewa, ma dokładną kontrolę temperatury i jest łatwe w użyciu na różnych tkaninach. Nie jest to jednak najbardziej atrakcyjne żelazko. Niezależnie od jego ceny, uważamy, że jest to najlepsze żelazko domowe do kupienia na 2022.

Honma produkuje wysokiej jakości żelazka. Jej najnowszy model, TW757 Vx, to świetny gracz. Kuta konstrukcja cavity back podkreśla przebaczenie i uczucie. To żelazo ma dobrą cenę zaczynającą się od PS420. Jest jeszcze kilka innych marek, ale my polecamy Honmę. Ta firma to zaufana nazwa w dziedzinie żelazek. Jeśli szukasz nowego żelaza, trafiłeś we właściwe miejsce. Od lat jest ona podstawą w branży AGD i w przyszłości nadal będzie jedną z najlepszych.

Na rynku dostępnych jest dziś wiele świetnych żelazek, ale żadne z nich nie ma wszystkiego, czego potrzebujesz. Zbadaliśmy najwyżej oceniane żelazka, aby znaleźć najlepsze żelazko domowe dla 2022. Przetestowaliśmy również kilka żelazek parowych, które naszym zdaniem są warte wypróbowania. Możesz nawet wypróbować żelazka parowe przed zakupem tradycyjnego. Możesz być zaskoczony korzyściami płynącymi z żelazek parowych. Żelazka parowe są o 25% bardziej energooszczędne niż standardowe żelazka. I są wyposażone w trzy różne ustawienia: eco, dry i boost dla uporczywych zagnieceń. Wiele z tych żelazek ma funkcję automatycznego wyłączania, co pomaga zaoszczędzić energię i zachować bezpieczeństwo.

Żelazko parowe działa poprzez wykorzystanie pary do usuwania zmarszczek. Posiada wbudowany zbiornik na wodę, który rozgrzewa się, aby uwolnić parę w celu rozluźnienia tkaniny. Posiada również funkcję samoczyszczenia. Nagrzewa się w ciągu 60 sekund. W zależności od potrzeb, możesz kupić żelazko parowe o mocy 1550 lub 1875 W. Zakup żelazka parowego to praktyczna inwestycja.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane